Tri motrat vrasin babain përdhunues derisa ai po flinte

  • 09 tetor 2019 - 12:22
Tri motrat vrasin babain përdhunues derisa ai po flinte

Një video dramatike është shpërndarë nga Daily Mail, ku shihen tri motra adoleshente, pak momente pasi vranë babain e tyre përdhunues. Maria tregon të gjithë ngjarjen.

Vajzat do përballen me akuzën e vrasjes së paramenduar të babait të tyre 57-vjeçar, Mikhail Khachaturyan, i cili i torturonte dhe abuzonte seksualisht me to.

Krestina 19 vjeçe, Angelina 18 dhe Maria 17, vranë babain me thikën e tij të gjahut dhe me çekiç. Ato e konsiderojnë aktin si një vetëmbrojtje të detyruar pas shumë viteve abuzim.

(Kosova Sot Online)