Qeni nuk dëshiron t’i presin thonjtë, “i bie të fikët”

  • 19 tetor 2019 - 11:25
Qeni nuk dëshiron t’i presin thonjtë, “i bie të fikët”

Qentë janë krijesa plot me befasi, përveç që dinë të jenë besnik, ata dinë të jenë shpeshherë edhe qesharak dhe të lezetshëm. Këtë na ka dëshmuar një qen i cili nga mosdëshira për t’i prerë thonjtë, është shtirur sikur po i bie të fikët.

E po të gjithë e dimë që shpeshherë prerja e thonjve mund të jetë e mërzitshme, por jo vetëm për njerëzit. Reagimi i këtij qeni tregon pikërisht atë se sa i bezdisshëm mund të jetë ky proces, shkruan Lajmi.net. Po flasim për një video e cila është bërë virale, ku shihet një qen me reagimin e tij qesharak teksa dikush po tentonte t’ia priste thonjtë. Video për më shumë:

(Kosova Sot Online)