Video tronditëse: Ariu i cirkut sulmon trajnerin, tmerrohen fëmijët

  • 25 tetor 2019 - 20:08
Video tronditëse: Ariu i cirkut sulmon trajnerin, tmerrohen fëmijët

Një video shokuese vjen nga Rusia. Një ari i madh, rreth 270 kg, sulmoi trajnerin e tij në mes të një performance në një cirk.

Ngjarja ka ndodhur në Karelia, ku ariu sulmoi papritur trajnerin dhe e rrëzoi në tokë.

Më pas, ariu e kafshon në kokë dhe qafë, ndërkohë që fëmijët nisin të bërtasin të tmerruar.

Edhe pasi ariut iu dha një goditje elektrike ai nuk u rrëzua menjëherë, por vraponte i tërbuar duke i tmerruar kështu të pranishmit.

(Kosova Sot Online)