Tenton të hapë shishen e shampanjës me elegancë, por përfundon keq

  • 29 tetor 2019 - 13:59
Tenton të hapë shishen e shampanjës me elegancë, por përfundon keq

Tenton të hapë shishen e shampanjës me elegancë, por përfundon keq

13:42, 29/10/2019

Veshur me një kostum të hollë sintetik kjo modele suedeze shpresonte të pinte një gotë shampanjë me miqtë në një përpjekje për t’u dukur plot me klas dhe elegancë por asgjë nuk ka reziltuar mirë...

Mbrëmja e saj shkoi keq kur shishja e shampanjës i rreshket nga duart dhe i hiqet tapa. Në këtë moment gjithë pija me presion përfundon në fytyrën e saj duke u dëmtuar dhe duke u mbytur nga pija.

 

Hilla Abrahamson, 18 vjeç, u la e gjitha me shampanjën që iu shpërnda në fytyrë dhe flokë në momentin kur po përpiqej ta hapte.

Klipi dy sekondësh tregon Hillan veshur me një veshje atllazi elegante pak sekonda para se e gjithë shampanja t’i derdhej në flokë edhe rroba.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ROSÉ | CHAMPAGNE | RED WINEë (@winederful.co) on

(Kosova Sot Online)