Njihuni me Pataten, macen me sy të rrallë që ka 50,000 fansa

  • 12 nëntor 2019 - 13:14
Njihuni me Pataten, macen me sy të rrallë që ka 50,000 fansa

Një mace me sy shumë të fryrë ka pushtuar internetin falë fytyrës së saj unike.

Patatja u adoptua nga pronari i tij Ashley Norlien, 21, dy vjet më parë, dhe ajo s’mund të rezistonte dot pa publikuar foto të saj vazhdimisht në mediat sociale ku edhe shumë të tjerë filluan të preferonin po aq sa edhe e zonja macen e kuqërremtë.

Sidoqoftë, ndërsa prania e tij në mediat sociale filloi të shtohet, Ashley vuri re që Patatja, tani pesë vjeç, nga SH.B.A., po merrte gjithnjë e më shumë vëmendje për shkak të formës së syve të saj të mëdhenj dhe komplet të rrumbull.

Tani, dy vjet më vonë, Patatja ka mbledhur mbi 50,000 ndjekës falë pamjes së tij unike.

(Kosova Sot Online)