Po filmonte vajzën e saj kur pa motorin e aeroplanit që po digjej

  • 25 nëntor 2019 - 13:55
Po filmonte vajzën e saj kur pa motorin e aeroplanit që po digjej

Një grua po filmonte vajzën e saj në fluturimin e saj të parë me aeroplan.

Në një moment, ajo u tërhoq nga flakët e çuditshme dhe lëkundja e aeroplanit.

Kur shikoi nga dritarja, ajo pa që motori i aeroplanit të linjës Los Anxhelos-Manila po qiste flakë.

Aeroplani u detyrua të kthehej në Los Anxhelos dhe për fat të mirë askush nuk u lëndua.

Për më tepër ndiqeni videon në vijim, ku janë të përfshira edhe disa përvoja nga fluturime të tjera.

(Kosova Sot Online)