Një infermiere në Kinë mbytet në lot se nuk takon dot vajzën, video që po bën xhiron e rrjetit

  • 05 shkurt 2020 - 11:01
Një infermiere në Kinë mbytet në lot se nuk takon dot vajzën, video që po bën xhiron e rrjetit

Kina është përfshirë nga Koronoavirus ku deri më tani janë shënuar më shumë se 500 viktima. Një video prekëse është bërë virale në rrjet ku tregon një infermiere e cila nuk mund të takojë dot vajzën e saj nga frika se mund të ketë koronavirus pasi është gjatë gjithë kohës në shërbim të pacientëve të prekur. Vajza i kishte sjellë asaj ushqim, të cilin e lë në shesh dhe më pas e ëma e merr, duke shmangur kontaktin fizik.

(Kosova Sot Online)