Vogëlushja kosovare qanë me lot’ për rrëzimin e Kurtit

  • 06 prill 2020 - 08:09
Vogëlushja kosovare qanë me lot’ për rrëzimin e Kurtit

Rrëzimin e qeverisë Kurti, nuk e ka pritur mirë një vogëlushe.

Madje, ajo në një video që po qarkullon në rrjete sociale, shihet teksa qanë me lotë, derisa thotë se Kurtin e rrëzoi Mustafa.

Kjo është video:

 

Babi dhe krejt populli kosoves apet e bojn kryeminister loqka vogel ë

Publiée par Ferizajli sur Dimanche 5 avril 2020

(Kosova Sot Online)