Po raportonte live në televizion, gazetarja filmon gabimisht burrin nudo në dush. Video bëhet virale

  • 23 prill 2020 - 15:02
Po raportonte live në televizion, gazetarja filmon gabimisht burrin nudo në dush. Video bëhet virale

Teleshikuesit janë “informuar” më shumë se çduhet nga një korrespondente në Kaliforni, e cila filmoi aksidentalisht bashkëshortin e saj nudo ndërsa raportonte live.

Gazetarja Melinda Meza po raportonte nga banjo e saj për për vështirësitë e prejes së flokëve gjatë izolimit, kur pa vetëdije nxorri në ekran burrin e saj të zhveshur në dush.

Bashkëshorti i saj, Mike de Lambert, u vu re në pasqyrimin e pasqyrës ndërsa pjesët e tij intime u ekspozuan live në televizionin KCRA-TV.

Video menjëherë u postua në mediat sociale dhe u bë virale.

(Kosova Sot Online)