Momente tronditëse, pitoni gjigant mbërthen qenin, shikoni çfarë ndodh

  • 20 maj 2020 - 08:02
Momente tronditëse, pitoni gjigant mbërthen qenin, shikoni çfarë ndodh

Në videon e mëposhtme shfaqen momentet tronditëse kur një gjarpër i llojit piton ka mbërthyer një qen.

Episodi është regjistruar në një fshat të Tajlandës dhe është filmuar nga banorët e zonës.

Me gjithë përpjekjet e dëshpëruara të qenit, gjarpri duket tepër i fortë dhe nuk e lëshon.

Fshatarët e zonës i vijnë në ndihmë kafshës së gjorë.

(Kosova Sot Online)