Tenton t’ia heq kokën derrit, por i ndodh e papritura

  • 27 maj 2020 - 10:01
Tenton t’ia heq kokën derrit, por i ndodh e papritura

Fermeri, i veshur në xhinse, një këmishë dhe me një kapuç, shihet duke iu afruar derrit për të ia hequr kokën.

Ai merr hov me sëpatë për ta goditur atë, mirëpo çfarë i ndodhë atij është krejtësisht e pabesueshme.

Shikojeni më poshtë videon që Daily Mail e sjellë për ju, dhe binduni edhe vet!

(Kosova Sot Online)