Ish-studentja e bukur i kërkon kryeministrit një foto ‘hot’, ai vihet në siklet

  • E.K /
  • 03 korrik 2020 - 18:34
 Ish-studentja e bukur i kërkon kryeministrit një foto ‘hot’, ai vihet në siklet

Kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte është vënë paksa në siklet kur një vajzë e bukur, e veshur me fustan të verdhë, i është afruar dhe i ka kërkuar që të bëjë një selfie “hot”.

“Jam një ish-studente e juaj. Kam marrë provimin e së drejtës private në Firence”, i tha ajo fillimisht, shkruajnë mediat italiane. Më pas ajo i afrohet kryeministrit në kërkim për të bërë një selfie.

Ajo merr telefonin, pozon dhe afrohet pranë Contes: “Unë duhet të heq të brendshmet dhe reçipetat për të bërë foto si kjo”.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i kryeministrit italian, i cili nga sikleti është shprehur: “Duhet të ruajmë distancën”.

Ndërkohë mediat italiane kanë zbuluar edhe identitetin e vajzës e cila quhet Alessandra Cantini. Autorja e librit “Sacro Maschio” ka publikuar foton në rrjetet sociale dhe shkruan: “Nuk kam nevojë për maskë dhe do t’jua shqyeja në më pak se një metë”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Scent of sexy ë #goodmorning #buongiornocosië #thevenusians #onlyfans

A post shared by Alessandra Cantini (@officialcantini) on

(Kosova Sot Online)