Pamje të frikshme: Një burrë arrin të nxjerr 3 persona nga makina e tyre që po digjej

  • E.K /
  • 27 korrik 2020 - 08:17
Pamje të frikshme: Një burrë arrin të nxjerr 3 persona nga makina e tyre që po digjej

Videoja e një heroi që tërhoqi tre persona nga një makinë e vënë në flakë, vjen nga Kina.

Ajo tregon një mini-furgon të rrokullisur në rrugë që fillon të digjet. Një person që pa rastin, futet në makinë dhe ndihmon pasagjerët të dalin jashtë.

Për më tepër, shikoni videon e bashkangjitur.

(Kosova Sot Online)