Luani e sulmon keq një njeri, pasi ai e provokoi

  • E.K /
  • 27 korrik 2020 - 12:18
Luani e sulmon keq një njeri, pasi ai e provokoi

Një burrë ka provokuar një luan dhe një luaneshë, duke u tallur me ta, por ka mbetur i tmerruar në fund

Burri i cili shihet duke ua ngritur nervat kafshëve, vazhdon duke provokuar dhe duke mos menduar fare për pasojat.

Por brenda pak sekondave luani e sulmon atë duke e kafshuar në këmbë.

Edhe pas sulmit, ai refuzon të largohet dhe vazhdon t’u flas me zë të  lartë.

(Kosova Sot Online)