Shikoni çfarë rrahje masive fillon pas një mosmarrëveshje në trafik

  • A.P /
  • 29 korrik 2020 - 21:55
Shikoni çfarë rrahje masive fillon pas një mosmarrëveshje në trafik

Tre persona u plagosën pasi shpërtheu një përleshje në rrugë në Sheffield që pa një turmë të sulmonte njëri-tjetrin me karrige, një fshesë dhe copa druri.

Pamjet tronditëse tregojnë dhjetëra njerëz të shpërndarë përgjatë rrugës në Yorkshire të Jugut më 25 korrik duke sulmuar njëri-tjetrin në mes të britmave dhe bërtitjeve me zë të lartë.

Një burrë  mund të shihet duke u përpjekur të gjuaj një burrë tjetër që po e godet me shkop druri ndërsa të tjerët hedhin grushta. Një grua është parë duke hedhur atë që duket se është një tullë.

(Kosova Sot Online)