Babai zbulon pse djali i tij vonohej gjithmonë në dush (VIDEO)

  • G.G /
  • 21 janar 2021 - 14:43
Babai zbulon pse djali i tij vonohej gjithmonë në dush (VIDEO)

Ky është momenti kur një baba në SHBA zbulon se përse djali i tij vonohej shumë në dush

Josh Fairbanks vendosi të zbulojë se përse 12-vjeçari kalonte kaq kohë duke u larë.

Videoja e adoleshentit duke kënduar dhe kërcyer në dush është bërë përsëri hit në internet

“Prej kur e vendosëm një zmadhues me bluetooth në banjo, djali ynë filloi të vonohej shumë në dush. E zbuluam pse”, shkruan në përshkrimin YouTube.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=54&v=EZF1sZnBYJA&feature=emb_title

(Kosova Sot Online)