Dalin pamjet se si punonjësja e postës rrahu një grua

  • A.P /
  • 06 qershor 2021 - 10:56
Dalin pamjet se si punonjësja e postës  rrahu një grua

Kamerat e sigurisë së një shtëpie kanë kapur momentin e rëndë kur punonjësja e Amazon për shpërndarjen e pakove rrahu një grua, pasi ajo iu ankua për vonesën e porosisë së saj.

21-vjeçarja Itzel Ramirez u arrestua menjëherë pas dhunës së ushtruar ndaj 67-vjeçares, e cila u filmua e gjitha nga kamerat.

 

Në video shihet gruaja që diçka i thotë punonjëses së Amazon, e cila lëshon pakon në tokë dhe godet disa herë me grushte të moshuarën.

(Kosova Sot Online)