Kërcimi “i çmendur” i djaloshit, arrin të tërheqë vëmendjen e vajzave

  • E.K /
  • 18 June 2021 - 13:34
 Kërcimi “i çmendur” i djaloshit, arrin të tërheqë vëmendjen e vajzave

Sezoni i verës tashmë ka nisur dhe temperaturat po ashtu po rriten.

Edhe koncertet tanimë janë një normalitet, ndërsa kërcimi i çmendur i këtij djaloshi, me siguri që do iu ngelet në mendje.

Djali jep një shfaqje të jashtëzakonshme në pishinë, duke vallëzuar nën ritmin e muzikës.

Vajzat menjëherë kanë nisur të kthejnë shikimin për nga ai, pasi vallëzimi i djaloshit ishte vërtetë interesant.

Rëndësi për djaloshin sa duket kishte fakti që ai ia doli që të tërheqë vëmendjen e vajzave, ndërsa edhe pamjet janë bërë virale në rrjet.

(Kosova Sot Online)