Burri i dehur përfundon në sistemin e valixheve të aeroportit

  • A.P /
  • 10 gusht 2021 - 16:06
Burri i dehur përfundon në sistemin e valixheve të aeroportit

Një video vërtet e çuditshme tregon një burrë të dehur që humbet në sistemin e bagazheve të aeroportit.

Në videon e filmuar në Aeroportin Ndërkombëtar Sheremetyevo në Moskë, Rusi, pasagjeri i mundshëm lëkundet përmes një këndi të destinuar për valixhe dhe gjen rrugën drejt një sistemi të lëvizjes për këto valixhe

Ai duket se mendon se rripi lëvizës është një vendkalim lëvizës për njerëzit kur fillon të ecë poshtë tij, gjatë një incidenti të çuditshëm më 28 korrik.

Burri i paidentifikuar po bartte çantën e dorës derisa ecë në sistemin e bagazheve, në një moment ai bie poshtë dhe humbet këpucën e tij. 


(Kosova Sot Online)