Momente tmerri në Florida, demi çan rrethimin dhe sulmon turmën/VIDEO

  • G.G /
  • 30 August 2022 - 14:34
Momente tmerri në Florida, demi çan rrethimin dhe sulmon turmën/VIDEO

Momente paniku kanë përfshirë spektatorët në Panairin e Shtetit të Floridës, kur gjatë një rodeoje, një dem shpëtoi gjatë rrethimit dhe filloi të raponte rreth stadiumit.

Demi çau rrethimin ndërsa njerëzit përpiqeshin të largoheshin nga. Një spiker u kërkoi njerëzve që të qëndronin të qetë me një altoparlant, ndërsa punëtorët përpiqeshin të lidhnin kafshën.

Dikush më në fund e lidhi demin me litar dhe e tërhoqi përsëri në arenë. 

(Kosova Sot Online)