Jonida Maliqi është këngëtarja më me stil shqiptare (Foto) - VIP - Kosova Sot
Jonida Maliqi është këngëtarja më me stil shqiptare (Foto)

Jonida Maliqi është këngëtarja më me stil shqiptare (Foto)

Këngëtarja nga Shqipëria Jonida Maliqi është një nga personat publikë që shquhet për stilin dhe shijen e veçantë që ka  transmeton Kosova Sot.

Jonida  gjithmonë shfaqet më shumë stil dhe me kombinim të bukurë të ngjyrave.

Ajo së fundi ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën duket shumë me stil.

Image

 

(Kosova Sot)

3 orë e 59 minuta më parë
16/12/18