Morena Taraku tejet “hot” (Foto) - VIP - Kosova Sot
Morena Taraku tejet “hot” (Foto)

Morena Taraku tejet “hot” (Foto)

Morena është me siguri prej figurave më seksi të estradës sonë, transmeton Kosova Sot Online.

Në foton e fundit të publikuar në Instagramin e saj, bukuroshja paraqitet mjaft seksi, veshur me një mjaft stil, në një minifund të ngushtë ngjyrë rozë dhe një shall të vednosur në qafë. Kujtojmë, kënga e saj e fundit është projekti “Shlif” i cili nuk ka shënuar ndonjë sukses të madh.

 

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

(Kosova Sot)

7 orë e 56 minuta më parë
11/12/18