Ryva shfaqet e lodhur dhe e djesitur (Foto) - VIP - Kosova Sot
Ryva shfaqet e lodhur dhe e djesitur (Foto)

Ryva shfaqet e lodhur dhe e djesitur (Foto)

Këngëtarja Ryva Kajtazi muaj më parë është bërë nënë.  Ajo ka lindur një vajzë të cilën e ka pagëzuar me emrin Dorela. E, natyrisht që këngëtarja ka fituar peshë nga shtatëzënia, shkruan gazeta Kosova Sot Online.

Ryva nëpërmjet rrjetit social Instagram ka lënë të kuptojmë se po mundohet të heqë kilet e tepërta.

Këngëtarja në fotografi duker e lodhur dhe e djersitur në ambiente të fitnesit.

(Kosova Sot)

 

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_dresses) on

1 orë e 21 minuta më parë
18/12/18