Shpërthen e revoltuar Enca : ‘Një sy qorr e një vesh shurdh… por jo më, k*çka (Foto) - VIP - Kosova Sot
Shpërthen e revoltuar Enca : ‘Një sy qorr e një vesh shurdh… por jo më, k*çka (Foto)

Shpërthen e revoltuar Enca : ‘Një sy qorr e një vesh shurdh… por jo më, k*çka (Foto)

Enca është njëra ndër këngëtaret së cilës i pëlqen të jetë në qendër të vëmendjes së publikut dhe mediave rozë.

Por duket se këtë herë diçka ka ndodhur duke e bërë këngëtaren që të revoltohet dhe mesa duket t’i vijë në majë të hundës. Këtë e tregon edhe postimi i saj i bërë vetëm pak më parë, postim në të cilin shkruan: ‘Një sy qorr e një vesh shurdh… por jo më, k*çka!’ Çfarë ta ketë acaruar Encën vallë dhe ta ketë bërë të reagojë në këtë mënyrë?

Image
(Kosova Sot)

 

 

6 orë e 41 minuta më parë
19/12/18