Afrona"tradhëton"Bleron (Foto) - VIP - Kosova Sot
Afrona"tradhëton"Bleron (Foto)

Afrona"tradhëton"Bleron (Foto)

Pas publikimit të këngës "Mbylli sytë" të Bleros në bashkpunim me Albulena Ukaj e cila dhe u mirprit nga publiku,  e dashura e këngëtarit mitrovicas Afrona  Dika, në rrjetin social ka publikuar një foto me qenushin e saj, duke na treguar dashurinë që ka për kafshët.

Image

 

 

(Kosova Sot)

5 orë e 1 minuta më parë
14/12/18