E la i dashuri, vajza i lutet Samantës: Ai të do ty dhe u nda prej meje, shpresoj që… - VIP - Kosova Sot
E la i dashuri, vajza i lutet Samantës: Ai të do ty dhe u nda prej meje, shpresoj që…

E la i dashuri, vajza i lutet Samantës: Ai të do ty dhe u nda prej meje, shpresoj që…

Samtana Karavella ka marrë një mesazh të çuditshëm që e ka bërë të qeshë.

Në Instagram një vajzë i kishte shkruar se i dashuri i saj e do këngëtaren dhe se tani që janë ndarë shpreson që ai ta takojë atë.

“I dashuri im të do, por ne jemi ndarë. Shpresoj që ai të mund të të takoj”, i ka shkruar ajo, ndërsa Samanta e ka postuar foton në Instastory me mbishkrimin “mesazhi i ditës"

(Kosova Sot)

7 orë e 57 minuta më parë
11/12/18