Plas sherri në Instagram/ Benardi humb kontrollin në rrjetet sociale (Foto) - VIP - Kosova Sot
Plas sherri në Instagram/ Benardi humb kontrollin në rrjetet sociale (Foto)

Plas sherri në Instagram/ Benardi humb kontrollin në rrjetet sociale (Foto)

Disa ditë më parë ndarja e dyshes së pëlqyer shumë nga fansat, Xheni dhe Benardi bëri bujë.

Xheni konfirmoi gjithçka në Instagram:

''Ka marr fund çdo gjë".

Ata kërcenin sëbashku në spektaklin “Dance With Me”, por tashmë Xheni është larguar për në Itali.

Ajo vazhdon të falenderojë fansat për mbështetjen kur vazhdonte të ishte e lidhur me Benardin.

Xheni ka postuar një foto, të cilën Benardi nuk e ka pritur edhe aq mirë.

Ai i ka kërkuar ta fshijë dhe ajo e ka injoruar me një përgjigje të prerë.

(Kosova Sot)

 

3 orë e 7 minuta më parë
15/12/18