Kendall i ka bërë rrëmujë Kimit gardërobën! - VIP - Kosova Sot
Kendall i ka bërë rrëmujë Kimit gardërobën!

Kendall i ka bërë rrëmujë Kimit gardërobën!

Kendall duket se ka gërmuar shumë në gardërobën e Kim dhe ia ka veshur rrobat e saj teksa dilte jashtë për ditëlindjen e saj të 22-të të enjten mbrëma.

Ajo shihej e veshur me pantallona të gjera dhe një bluzë të thjeshtë të gjerë, kurse ajo kishte mbathur edhe çizmet trendi të Kim Kardashian.

Kendall dukej përsëri seksi edhe pse vërejmë që ajo ka rënë shumë në peshë.

Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

1 orë e 40 minuta më parë
18/12/18