Kështu "mbushen" teshat - VIP - Kosova Sot
Kështu "mbushen" teshat

Kështu "mbushen" teshat

Kim Kardashian, në ditëlindjen e gjysmë- motrës bashkë me bashkëshortin

Kim Kardashian edhe njëherë tjetër ka theksuar linjat e saj trupore, derisa kësaj radhe ia kishte mësyrë një darkës për ditëlindjen e gjysmë-motrës së saj, Kendall Jenner, që po mbahej në Los Anxhelos. Bukuroshja e ndejave, 37 vjeçe, nuk pëlqen gjë më shumë se sa t'i qetë në pah linjat e trupit të saj, dekoltenë e saj të mahnitshme derisa kishte dalë përkrah bashkëshortit Kanye West, kurse asetet i kishte shtrydhur ngushtë e më ngushtë në një bluzë të shkurtë nga sipër. Ajo po ashtu kishte theksuar edhe belin e saj dhe të pasmet falë një fustanit të hirtë. Kim mbathur kishte një palë sandale të bardha, derisa flokun prej platini e kishte të lirë. 

(Kosova Sot)

14 orë e 17 minuta më parë
18/12/18