ENGJËLLI I VËRTETË - VIP - Kosova Sot
ENGJËLLI I VËRTETË

ENGJËLLI I VËRTETË

Martha Hunt takon fëmijët në nevojë Ajo është një modele e "Victoria's Secret Angel". Dhe kësaj radhe, Martha Hunt e ka përdorur famën për të shërbyer si një engjëll për fëmijët në nevojë derisa kishte marrë pjesë te "World Of Children Charity" që ishte mbajtur në Nju- Jork. Modelja e "Louis Vuitton" kishte shkëlqyer me një fustan me ngjyrë të zezë dhe me disa xixa, që e kishte kombinuar me një xhaketë. Bukuroshja që ka lindur në Karolinën Veriore mbathur kishte një palë taka të zeza. Flokun e saj të verdhë ajo e kishte të drejtë dhe të valëzuara drejt shpinës. Grimi i saj shkëlqente me buzëkuqin e kuq. Veshja e saj ishte e ngushtuar në bel, duke theksuar kështu belin e hollë dhe komplet linjat e saj trupore.

Image

 

(Kosova Sot)

22 orë e 24 minuta më parë
14/12/18