Çifti Mimoza dhe Seldi publikojnë këngën e re “Dashni” (Video) - VIP - Kosova Sot
Çifti Mimoza dhe Seldi publikojnë këngën e re “Dashni” (Video)

Çifti Mimoza dhe Seldi publikojnë këngën e re “Dashni” (Video)

Çifti më i ri i skenës vijnë me bashkëpunimin e tyre më të ri.

Bëhet fjalë për të sapo fejuarit, Mimoza Shkodren dhe Seldi Qalliu.

Mimoza dhe Seldi tashmë dashurinë e tyre e dëshmuan edhe përmes një kënge të përbashkët, të cilën e publikuan vetëm pak minuta më parë.

“Dashni” quhet projekti të cilin artistët e shoqëruan edhe me një videoklip.

 (Kosova Sot)

23 orë e 23 minuta më parë
16/12/18