Kraharorin jashtë - VIP - Kosova Sot
Kraharorin jashtë

Kraharorin jashtë

Gigi Hadid ka ofruar dy veshje të ndryshme me kraharorin jashtë te nata në “West Village”, derisa kishte lansuar koleksionin e saj të kufizuar “Maybelline”, transmeton gazeta Kosova Sot. Bukuroshja 22 vjeçe, që është modele edhe për “IMG Model”, së pari u shfaq në një bluzë të zezë me detaje të prera “Bardot”, një palë xhinse të gjera me ngjyrë të kaltër dhe një palë çizme të zeza të zgjedhura nga stilistja Elizabeth Sulcer. Bukuroshja nga “Real Housewives of Beverly Hills” ka treguar paletat e hijeve të syve për adhuruesit e kozmetikës. Dhe Gigi (e lindur si Jelena) jo vetëm se kishte ekspozuar koleksionin e saj, ajo po ashtu ishte nikoqire edhe te 'International master class' me artistin e saj të grimit Erin Parsons.

Choices, choices: Gigi Hadid donned two different shoulder-baring ensembles at a West Village loft Friday night for the launch of her new limited-edition Maybelline collection

(Kosova Sot) 

3 orë e 4 minuta më parë
15/12/18