Mozzik dhe Loredana më të dashuruar se kurrë, Mozzik: “Nuk ka gjë më të bukur në jetë…” (Foto) - VIP - Kosova Sot
Mozzik dhe Loredana më të dashuruar se kurrë, Mozzik: “Nuk ka gjë më të bukur në jetë…” (Foto)

Mozzik dhe Loredana më të dashuruar se kurrë, Mozzik: “Nuk ka gjë më të bukur në jetë…” (Foto)

Padyshim që Loredana dhe Mozzik janë një nga çiftet më simpatikë të showbiz-it shqiptar. Me të vërtetë që duken si gjysmat perfekte të njëri-tjetrit. Momentalisht ata gjenden në Zvicër, destinacioni romantik i përzgjedhur nga çifti. Edhe pse para disa kohësh u mendua që marrëdhënia e tyre pësoi një krisje, postimi më i fundit i Mozzik i vuri kapakun të gjitha aludimeve. “Nuk ka gjë më të bukur në jetë se të gjesh një njeri që të lexon pa shkronja…dhe të kupton pa fjalë!”-shkruan reperi i njohur, krahas fotos së mrekullueshme ku ndërthuret më së bukuri ndjenja e dashurisë. Por nuk kanë munguar dhe fjalët emocionuse të partneres së tij e cila e cilëson Mozz-in: “Shpirti im binjak”.

(Kosova Sot)

2 orë e 53 minuta më parë
17/12/18