Tatuazhi i Marina Farës pushton rrjetin, vendi ku zgjodhi ta bëjë i “çoroditi” të gjithë (Foto) - VIP - Kosova Sot
Tatuazhi i Marina Farës pushton rrjetin, vendi ku zgjodhi ta bëjë i “çoroditi” të gjithë (Foto)

Tatuazhi i Marina Farës pushton rrjetin, vendi ku zgjodhi ta bëjë i “çoroditi” të gjithë (Foto)

Marina Fara është kthyer në një nga personazhet më të komentuara dhe duket se ka krijuar shumë fansa nga rrjete sociale.

Vajza e këngëtares së njohur, Eli Farës, shpesh publikon foto dhe video nga jeta e saj private, duke ndarë me ndjekësit detaje të shumta. Së fundmi ajo ka bërë publike tatuazhin më të ri që ka bërë në trup, duke zgjedhur një pjesë delikate të këmbës për të shkruar “Karma”.

Fotot e shumta e provokuese kanë pushtuar rrjetin, duke e sjellë edhe një herë në qendër të vëmendjes brunen seksi.

”.

 (Kosova Sot)

2 orë e 32 minuta më parë
19/12/18