Kush e shpëtoi Luanën? Dedikimi i moderatores: Kolegët janë për kohë të vështira (Video) - VIP - Kosova Sot
Kush e shpëtoi Luanën? Dedikimi i moderatores: Kolegët janë për kohë të vështira (Video)

Kush e shpëtoi Luanën? Dedikimi i moderatores: Kolegët janë për kohë të vështira (Video)

Ndodh që edhe kur je në emision, të ketë incidente në studio. Kështu i ka ndodhur moderatores Luana Vjollca, por fatmirësisht ajo ka pasur pranë dy kolegë që i kanë ardhur në ndihmë menjëherë. Edi Manushi dhe Genti kanë qenë aty pranë për të’i ardhur në ndihmë moderatores dhe për ta shpëtuar nga rrëzimi.

Dhe për ta kaluar incidentin, ato filluan të përsërisnin  batuta të tipit “Unë e shpëtova, unë e shpëtova.”.

Videoja është publikuar nga vetë moderatorja  e cila shkruan se kolegët janë për moemntet të vështira. Një koment tipik e ka shkruar edhe e motra Marina:  “Hahahah rehat je”, i shkruan ajo duke qeshur.

 (Kosova Sot)

16 orë e 13 minuta më parë
11/12/18