E nxirë, e rreshktë! - VIP - Kosova Sot
E nxirë, e rreshktë!

E nxirë, e rreshktë!

Meqë neve nuk na ka ‘rrokë’ këtë seri, atëherë nuk e dimë se kush është gjynahqari, a gjynahqarja nga titulli i serisë, por nuk do të befasoheshim që ajo të ishte mu Jessica Biel. Ajo është parë me një veshje të thjeshtë, por megjithatë seksi, derisa diskutonte projektin e saj të fundit, në Los Anxheles. Me këtë rast, aktorja 35 vjeçe kishte veshur një xhemper dhe pantallona të zi, të ngushtë, megjithatë dukej qartë se ishte nxirë për merak në diell. Ishte bërë ashtu e rreshktë, sikur që na pëlqen neve, apo jo?

Star and producer: Jessica Biel attended the SAG-AFTRA Foundation Conversations screening of The Sinner on Wednesday in Los Angeles

(Kosova Sot) 

19 orë e 45 minuta më parë
11/12/18