Bleona Qereti e nxjerr zogun dhe “ngrin vezët” (Video) - VIP - Kosova Sot
Bleona Qereti e nxjerr zogun dhe “ngrin vezët” (Video)

Bleona Qereti e nxjerr zogun dhe “ngrin vezët” (Video)

Tashmë jemi mësuar ta shohim me paraqitjet e saja kontraverse, transmeton Kosova Sot Online.

Bleona Qereti na sjell një video me të cilën na prezanton një teknologji të re se si një femër mund t’i ngrijë vezët. Përmes një videoje ajo na tregon procedurën, hap pas hapi, se si duhet bërë kjo. Në video artistja nuk ngurron të nxjerrë edhe “zogun”. Sipas saj, kjo teknologji iu ofron femrave të mendojnë më shumë për karrierën e tyre. Kujtojmë, ngrirja e vezëve te femrat bëhet që ato të kenë mundësi që edhe në moshë më të vona të kenë mundësi më të madhe për të lindur. Kjo është një teknologji e re dhe e cila po “përqafohet” nga shumë femra.

(Kosova Sot)

8 orë e 28 minuta më parë
13/12/18