Skandal tjetër seksual në Hollywood: Ai më ftoi në zyrë dhe hoqi pantallonat… - VIP - Kosova Sot
Skandal tjetër seksual në Hollywood: Ai më ftoi në zyrë dhe hoqi pantallonat…

Skandal tjetër seksual në Hollywood: Ai më ftoi në zyrë dhe hoqi pantallonat…

Aktorja e njohur Portia de Rossi nëpërmjet një statusi në Twitter ka akuzuar publikisht një nga aktorët më të njohur, Steven Seagal se i ka kërkuar favore seksuale. Sipas saj ai ndërsa e kishte ftuar në zyrë kishte hequr pantallonat e tij dhe i kishte thënë  asaj se mes tyre duhet të kishte kimi dhe kontakt . Portia shprehet se u largua menjëherë nga zyra dhe se njoftoi agjentin.

Ja postimi i saj i plotë:

“Hera e fundit që kam dëgjuar për Steven Segal është kur do xhirohej një film dhe ai më thirri në zyrë . Më tha se ishte shumë e rëndësishme që ne të dy të kishim “kimi” edhe jashtë skenës teksa më uli dhe zbërtheu pantallonat. Unë u largova menjëherë.”,- është shprehur aktorja.

 (Kosova Sot)

12 orë e 37 minuta më parë
10/12/18