Morena Taraku I hipë…….(Foto) - VIP - Kosova Sot
Morena Taraku I hipë…….(Foto)

Morena Taraku I hipë…….(Foto)

Këngëtarja  dhe modelja  Morena Taraku  njihet për stilin e veçantë që ka dhe jetën luksoze që bën  transmeton Kosova Sot

Në postimin  e fundit ajo shfaqet e hipurë mbi një deve në Turqi ku duket mjaftë  bukurë.

(Kosova Sot)

 

1 orë e 32 minuta më parë
18/12/18