Nuk do ta njihni se si është transformuar... (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Nuk do ta njihni se si është transformuar... (FOTO)

Nuk do ta njihni se si është transformuar... (FOTO)

Këngëtarja Nora Istrefi, përveç këngëve të bukura, shquhet edhe për linjat e saj seksi, por në veçanti për stilin e saj të sofistikuar, e cila në foton e publikuar në rrjetin social Instagram, e paraqet një Norë  tejet sensuale që na sjell ndërmend vitet e 80'-ta,  dhe tërsisht ndryshe që vështirë se do t'a njihni në shikim të parë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Image

 

(Kosova Sot)

14 orë e 48 minuta më parë
21/01/19