Pamje skandaloze, vajzat e ekranit nxjerrin pjesët intime në publik dhe nuk druhen aspak (Foto) +18 - VIP - Kosova Sot
Pamje skandaloze, vajzat e ekranit nxjerrin pjesët intime në publik dhe nuk druhen aspak (Foto) +18

Pamje skandaloze, vajzat e ekranit nxjerrin pjesët intime në publik dhe nuk druhen aspak (Foto) +18

Ato janë ndër personazhet më të komentuara në botën e showbizit dhe gjithnjë arrijnë të tërheqin vëmendje me daljet e tyre në publik.

Ndoshta nuk kanë bërë shumë në jetën e tyre, por me siguri kanë ditur ta përdorin mirë armën e tyre të fortë për të fituar famë, pikërisht trupin dhe ekspozimin e formave të tyre.

Kim Kardashian, Demi Rose, Emeli Ratajkowski, Dayane Mello, Jelena Karleusa dhe Katie Price, janë vetëm disa nga femrat që kanë dalë në publik thuajse zhveshur.auto_kim_31512246037auto_kim_21512246035auto_dayne_11512246029auto_katie_21512246027auto_katie_11512246022auto_j_41512246019auto_j_31512246017auto_J_21512246015auto_J_11512246013auto_emily_31512246010auto_emily_21512246009auto_emily_11512246007auto_Demi_31512246001auto_Demi_21512245999auto_Demi_11512245889

(Kosova Sot)

10 orë e 51 minuta më parë
17/12/18