Bardhoshja e natës (Foto) - VIP - Kosova Sot
Bardhoshja e natës (Foto)

Bardhoshja e natës (Foto)

Jennifer Lopez koordinon veshjen me të dashurin e saj Këtë të premte, bukuroshja ka mbështetur të dashurin e saj që të jetë menaxheri i ardhshëm për "New York Yankees". Jennifer Lopez dukej se po kënaqej derisa kishte dalë në një darkë të shijshme me të dashurin Alex Rodriguez te "Nello" në Menheten. Çifti i lezetshëm duket të jetë koordinuar me stil me veshjen e tyre, filluar me pallton e tyre dimërore, derisa këngëtarja e hitit "On the Floor" ishte e tëra vëmendje në veshjen krem. Me këtë rast, bukuroshja latine kishte dhe një bluzë me jakë të thellë. Bukuroshja nga Puerto- Riko kishte shtuar dhe një palë xhinse dhe taka të larta derisa veshjen e kishte kompletuar me një palë çizme të zeza. 

Image
Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

19 orë e 18 minuta më parë
22/01/19