Finalja e madhe (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Finalja e madhe (FOTO)

Finalja e madhe (FOTO)

Nicole Scherzinger, në qendër të vëmendjes. Pas disa javësh dramë, finalet e "X Factor" erdhën me një kleçkë. Drama udhëheqëse ishin Nicole Scherzinger dhe Sharon Osbourne, që ishin siguruar që veshjet e tyre nuk ishin hiq më pak se senzacionale derisa si një uragan i vërtetë ishin në skenë me Louis Walsh dhe Simon Cowell. Këngëtarja 39 vjeçe, ishvokalistja e "Pussycat Dolls", u duk fenomenale në një fustan të bukur me një siluetë të ngushtë dhe detaje të arta derisa ylli tjetër ishte përcaktuar për një veshje me stil. Nicole kishte theksuar shumë nga trupi i saj prej një valltares derisa fustani i artë kishte theksuar secilën milimetër të trupit të saj. Kështu, Nicole po vallëzonte trupin, flokun e kishte në nuanca të buta të kaçurreles përreth fytyrës së saj derisa grimi i saj ishte pa asnjë të metë.

Image

 

(Kosova Sot)

7 orë e 28 minuta më parë
11/12/18