Çfarë beli (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Çfarë beli (FOTO)

Çfarë beli (FOTO)

Bebe Rexha shkëlqen në Los Anxhelos

Ajo kishte për detyrë për t'i prezantuar disa nga aktet gjatë "Jingle Ball", që ishte mbajtur të premten. Por, Bebe Rexa ishte përkujdesur mjaft mirë për ta vjedhur vëmendjen derisa kishte theksuar lojërat e saj prej një ore me rërë në veshjen që kishte theksuar shumë nga lëkura e saj. Me dukjen e saj kishte bërë që të gjithë ta kthejnë kokën drejt saj në mbrëmjen që ishte mbajtur te "The Forum" në Ingëllvud, Kaliforni. Bukuroshja shqiptare, 28 vjeçe, nuk i kishte lënë hapësirë imagjinatës. Duke treguar belin e saj të hollë, biondina e bukur ishte veshur me një bluzë 'PVC' që ia kishte theksuar fort gjoksin e saj bombastik. Veshjen e kishte kompletuar me një palë pantallona me ngjyrë të kuqe, duke theksuar këmbët dhe të pasmet e saj.

Image
Image

 

(Kosova Sot)

20 orë e 56 minuta më parë
23/01/19