Kur Shkenda dashuron lulet! (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Kur Shkenda dashuron lulet! (FOTO)

Kur Shkenda dashuron lulet! (FOTO)

Këngëtarja Shkenda Dubova, përveç këngëve, di t'na  befasojë dhe me fotot të cilat i poston në rrjetet sociale dhe që padyshim marrin vëmendje nga publiku i gjërë, e në veçanti nga fansat e saj, në këtë prag dimri, Shkendës i kanë ngjallur kërshëri lulet, të cilat çdo femër i dëshiron, andaj dhe profili i saj është mbushur me tufë lulesh, shkruan gazeta "Kosova Sot Online", "Nëse do të kisha një lule për çdo herë që mendova për ty, unë mund të shkoja në kopshtin tim përgjithmonë, ka shkruar ajo".

 

(Kosova Sot)

 

If I had a flower for everytime I thought of you ,I could walk in my garden forever🌷 #natyre #flowers #strongwoman

A post shared by "Qender Dobesimi" (@shkendadubova) on

5 orë e 39 minuta më parë
16/01/19