PËRSËRI NË BLLOK (FOTO) - VIP - Kosova Sot
PËRSËRI NË BLLOK (FOTO)

PËRSËRI NË BLLOK (FOTO)

Jennifer Lopez shkëlqen në skenën e filmit 'Second Act'

Jennifer Lopez e di fare mirë si të duket më së miri. Derisa ishte duke xhiruar një skenë për filmin e saj më të ri "Second Act" në qytetin e Nju-Jorkut, bukuroshja dhe këngëtarja 48 vjeçe u duk e freskët. E dashura e Alex Rodriguez u pa me një yll tjetër filmi, me Treat Williams derisa së bashku po ecnin në qendër të qytetit. Edhe kësaj radhe, si edhe herëve të tjera, bukuroshja latine Jennifer u duk se po shkëlqente derisa flokun e saj të artë e kishte lidhur nga prapa. Ylli nga "Shades Of Blue" kishte një triko të hirtë dhe një pallto, derisa kishte dhe një palë xhinse. Krejt në fund, dukjen e saj me stil e kishte kompletuar me një palë çizme deri te gjunjët, derisa edhe takat ishin të larta.

Image

 

(Kosova Sot)

23 orë e 46 minuta më parë
20/11/18