'Për hair festat' (Video) - VIP - Kosova Sot

'Për hair festat' (Video)

Nicki Minaj ka postuar nëpër rrjetet shoqërore një porosi për të gjithë adhuruesit e saj. Bukuroshja dhe këngëtarja e muzikës rep, 35 vjeçe, ka postuar një video të shkurtër në rrjetet "Twitter" dhe "Instagram", duke kombinuar kështu një numër prej 106 milionë ndjekës në platformat e medieve shoqërore. Me këtë rast, Nicki kishte veshur një fustan me mëngë të gjata e të shkurtë me një dekolte të bujshme. Bukuroshja kishte vendosur duart në bel dhe kishte thënë,'Hej! Urime Festat'. Më pas, ajo kishte shfaqur edhe buzëqeshjen e saj rrezatuese derisa kishte kënduar vargjet nga hiti i viti 2010, "Moment 4 Life", këngë që e ka në bashkëpunim me Drake. 

Image
Image

 

(Kosova Sot)

13 orë e 28 minuta më parë
16/01/19