Kaq të bukur Adelina Tahiri nuk e keni parë kurrë (Foto) - VIP - Kosova Sot
Kaq të bukur Adelina Tahiri nuk e keni parë kurrë (Foto)

Kaq të bukur Adelina Tahiri nuk e keni parë kurrë (Foto)

Pas bujës që bëri lajmi për fejesën me biznismenin 50 vjeçar, këngëtarja shkupjane duket se nuk i bën përshjtypje asgjë, transmeton gazeta "Kosova Sot Online" ajo vazhdon të jetë ndër këngëtaret më aktive në rrjetet sociale.Në profilin e saj në Instagram, Adelina ka postuar një fotografi, ku duket se po shkëlqen, me siguri fejesa dhe plani për martesë ia kanë shtuar bukurinë.

Image

 

(Kosova Sot)

2 orë e 31 minuta më parë
22/01/19