Zhvishet Bleona zbulon....(Foto +18) - VIP - Kosova Sot
Zhvishet Bleona zbulon....(Foto +18)

Zhvishet Bleona zbulon....(Foto +18)

Këngëtarja Bleona Qereti, vazhdon t'a "bonbardojë" Instagramin me fotot e saj provokative, transmeton gazeta "Kosova Sot Online", ajo vazhdon të jetë ndër këngetaret më aktive në rrjetet sociale, ku vazhdimisht publikon foto nga përditshmëria, eventet ku ajo merr pjesë, apo dhe publikon foto nga arkivi i saj i pasur, siç e ka deklaruar edhe vetë në një prononcim publik.

Image

(Kosova Sot)

11 orë e 18 minuta më parë
21/01/19