Nata e ndërrimit të viteve kërkon hijeshi, këto stile veshjeje do t’ju “nderojnë” - VIP - Kosova Sot
Nata e ndërrimit të viteve kërkon hijeshi, këto stile veshjeje do t’ju “nderojnë”

Nata e ndërrimit të viteve kërkon hijeshi, këto stile veshjeje do t’ju “nderojnë”

Nata e ndërrimit të viteve po vjen dhe ndoshta jeni ende në mëdyshje se çfarë të vishni, ose më mirë… se çfarë do duhej të vishnit për t’u dukur bukur dhe me stil.

Më poshtë ju mund të merrni disa ide, të cilat sugjerohen nga faqet e modës, duke përshtatur veshjet që keni por duke pasur parasysh këto detaje:

Kushtojuni rëndësi vëthëve

Image

Guxoni në veshje, por me stil

Image

Xixat vajza, zgjidhni kombinime të bukura që shkëlqejnë

Image
Image

Veshjet njëngjyrëshe

Image

Serioze në dukje, por jepini pak “dritë” dekoltesë suaj me një palë të brendshme seksi

Image

Çizmet deri në gju janë një alternativë e mirë

Image

Sërish xixa tek aksesorët, e në këtë rast tek çanta

Image

(Kosova Sot)

 

18 orë e 9 minuta më parë
10/12/18